View Single Post
Old November 21st, 2010, 14:03   #2
L473ncy
 
L473ncy's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: 11-30-24-1W5
Ahh.... I've seen those things on youtube. Good to know, now instead of paying for small 1lb bottles at $15 for a 3-pack now I can buy a 20lb tank for $40 (and refill them at the gas station), which works out to basically $2 per bottle instead of $5 for a bottle. That'll be great for teams who run GBBR's.
__________________
ಠ_ಠLess QQ more Pew Pew
READY TO >> RACE
L473ncy is offline   Reply With Quote